• טרי
שולחנות Xinjin התינוק שינוי תחנת קיר לילדים בגדים חיתולים מסחרי שרותים עם רב תפקודי מתלה קניון התחנה נופי המקום חגורת

שולחנות Xinjin התינוק שינוי תחנת קיר לילדים בגדים חיתולים מסחרי שרותים עם רב תפקודי מתלה קניון התחנה נופי המקום חגורת

ILS 21.71
סחורה
בחנות

רב תפקודי מדף : מצויד עם קולב, רקמות הקופסה ואת החיתול תיבת נוח החלפת חיתול.העמיק בצד מעקה : העמיק, מעובה על הצדדים כדי למנוע מהתינוק להתגלגל למטה, תוכנן במיוחד על בטיחות התינוק.מאבטח הילד בעת שינוי : הקעור נח השטח בנוחות מחזיק את הילד שלך במקום, יחד עם לאבטח את חגורת הבטיחות, כדי להבטיח שהילד לא יכול לנוע בזמן החלפת חיתול.קל לעלות : זה בא עם הרכבה חומרה קלה להתקנה על כל קיר.זה יתמוך ילדים קטנים עד 220 ק " ג כאשר מותקן כראוי. 2 ב-1 רב-תכליתי שימוש : זה לא רק תינוק, שידת החתלה, אבל יכול לשמש גם עיסוי התינוק שולחן, כמו גם. ●מפרט : - שם המוצר : בייבי שינוי תחנות - מתאים לתינוקות 0-3 שנים ●תכונות : - מתאים 0-3 שנים - גובה אידיאלי עבור טיפול של התינוק שלך הבלגן - משמש משתנה שולחן שולחן עיסוי לתינוקות - לא עוד כיפוף להחליף חיתול או עיסוי לתינוקות ●הערה : 1.שלנו גודל המוצר הוא מדידה ידנית, ייתכנו שגיאות; עקב גורמים כגון תאורה, תצוגה, ייתכנו הבדלים קלים בין הצבע המקורי של התמונה לבין המוצר; עיין סחורות שהתקבלו. 2.שלנו, זמן המשלוח הוא בדרך כלל 10 עד 20 ימים.אם לא קיבלת את הסחורה בתוך 30 ימים, אנא פנה אלינו בזמן. 3.אם אתה נתקל בבעיות כלשהן במהלך תהליך הרכישה או בזמן ההתקנה, השימוש, אנא פנה אלינו בזמן, נענה לך בהקדם האפשרי.

המאפיינים

- Product name:
Baby Changing Stations
- Suitable for babies 0-3 years old :
●Features:
- Suitable for 0-3 years old :
- Ideal height for handling your baby's mess :
- Used as changing table and massage table for babies :
- No more bending to change diaper or massage for babies :
●Note:
1.Our product size is manual measurement, there may be errors; due to factors such as lighting and display, there may be slight differences between the actual color of the image and the product; please refer to the goods received. :
2.Our delivery time is generally 10 to 20 days. If you have not received the goods within 30 days, please contact us in time. :
3.If you encounter any problems during the purchase process or during the installation and use, please contact us in time, we will answer you as soon as possible. :

כמו שאתה יכול לאהוב