• טרי
החתול קעקוע פאזי נעלי בית לגברים נשים נעלי בית נוחות הנסיעה נעלי בית עם אנטי להחליק הבלעדי בטנה רכה עבור מלון חיצוני

החתול קעקוע פאזי נעלי בית לגברים נשים נעלי בית נוחות הנסיעה נעלי בית עם אנטי להחליק הבלעדי בטנה רכה עבור מלון חיצוני

ILS 5.33
סחורה
בחנות

הרגשתי בד מדבקות הבלעדי. *【גברים, נשים, נעליים עבור רוב האנשים】 : כולל נשים מ ' גודל : 10.6 ב (מתאים 35-39 גודל) של גברים L גודל : 29cm11.4 (מתאים 40-45 גודל) עבור הבחירה שלך.את חצי-תמיכה נעלי בית מתאים עבור רוב הרגל סוגים, יותר או קצר יותר נעליים לא ישפיע על לבוש. *【חם רירית -L : 11.4 אינץ ' (מתאים לגברים 40-45 גודל)(29cm) חומר : כותנה פלנל, אלמוג גז, הרגיש בד דבק חבילה : -1* נסיעות נעלי בית, 1*אחסון שקית רשת -1. יוניסקס, גברים, נשים, מתאימה לכל : - * עם נשים מ ' גודל : 27cm (מתאים 35-39 גודל) של גברים L גודל : 29cm (מתאים 40-45 גודל), מתאים עבור רוב האנשים, ארוך יותר או קצר יותר לא ישפיעו על לבוש. -2. החלקה אנטי-רעש הבלעדי- * הרגיש בד דבק הבלעדי, המהווה את חומר המשמש את שטיח הרצפה, התנגדות להחליק טובה יותר. * אנטי-רעש עם סוליה מאוד מתאים רצפת עץ ו אריחי הרצפה, אינו גורם נזק הרצפה, אור, אינו מייצר רעש. -3. אלמוג רך צמר בטנה- * אלמוג רך צמר בטנה יכול להבטיח נוחות וחמימות, להתנגד פלישה של קור רוח. -4.אחסון שקית רשת- מגיע עם אחסון רשת תיק עבור נסיעות נעלי בית, כך שתוכל לארגן ולאחסן את נעלי הבית. -5. נעלי בית & נסיעות נעלי- * מתאים לנסיעות, לנהוג במכונית, קח מטוס, להישאר בבתי מלון וגם משמש מקורה משחק ולימוד, מדי יום הביתה ללבוש.זה גם נהדר נעלי בית עבור האורחים כאשר הם באים לבית שלך. -6. המתנה האידיאלית מבחר- * זה מתוק, חמים מתנות חג המולד, חג ההודיה, מתנות ליום האהבה מתנות, מתנות לחג, מתנה למשפחה, חברים או מישהו שאתה אוהב -7. במכונה או ביד רחיץ- * נעלי בית יכול להיות מכונה לשטיפה, או יד-ווש, ואז לשטוף עם מים קרים.נא לא להשתמש באקונומיקה.טיפים : (1) מכונת כביסה דורשת לשים את מקורה נעלי בית בנעל שקית או שק הכביסה. (2) כי הבלעדי הוא הרגיש התחתונה, זה לא עמיד למים, לא יכול להיות בשימוש על רצפות רטובות, כגון אמבטיה או בחוץ. (3) נעלי אינו מבחין בין ימין לשמאל הרגליים.

המאפיינים

Size:
-M
* With women's M size:
27cm (fit for 35-39 size) Men's L size
:
2. Non-slip Anti-noise Sole
* felt cloth glue sole, which is the material used for the floor mat, better slip resistance. :
* Anti-noise Sole with very suitable for wooden floor and tile floor, does not damage the floor, light and does not produce noise. :
:
3. Soft Coral Fleece Lining
* Soft coral fleece lining can ensure comfort and warmth, resisting the invasion of cold wind. :
:
4.storage mesh bag
Come with storage mesh bag for travel slippers, so you can better organize and store your slippers. :
:
5. House Shoes & Travel Slippers
* Suitable for traveling, drive car, take plane, stay in hotels and also used for indoor play and study, daily home wear. It is also great house slippers for guests when they come to your house. :
:
6. Ideal Gift Selection
* It is sweet and warm Christmas gifts, Thanksgiving gifts, Valentine's Day gifts and holiday gifts gift for family, friends or anyone you love :
:
7. Machine Washable or Hand Washable
* House slippers can be machine washed, or hand-washed, and washed with cold water. Please do not use bleach. :
Tips:
(1) machine washing requires putting the indoor house slippers in a shoe bag or laundry bag. :
(2) Because the sole is a felt bottom, it is not waterproof and cannot be used on wet floors such as bathrooms or outdoors. :
(3) The shoes does not distinguish between left and right feet. :

כמו שאתה יכול לאהוב